Kamenný koberec

Kamenný koberec je nadčasová forma povrchu, která se hodí na zahradu i do domu. Díky své propustnosti v dešti netvoří louže a v zimě neklouže. Podkladové koberce jsou z MRAMORU nebo ŘÍČNÍHO KAMENE. Oba tyto přírodní materiály jsou nezaměnitelným produktem, který se v dnešní době těší obrovské popularitě.

Zajímá Vás, jak se kamenný koberec pokládá? Je to opravdu jednoduché. Podívejte se na naše návody:
NÁVODY NA POKLÁDKU
Nebo se raději chcete podívat do našeho vzorníku, a vybrat si kámen, který se Vám líbí:
ZOBRAZIT VZORNÍK
Mramor
je hornina, která vzniká metamorfózou vápence. Převážně obsahuje kalcit a další nerosty jako například grafit, limonit, hematit i organické látky, které původně bílý mramor zbarvují. My v našem poslání vytvářet přírodní koberce dokážeme mramor využít jedinečným způsobem. Jeho vzácné a bohaté vlastnosti vás budou těšit dotykem i pohledem. Můžete si vybrat z dvaceti přírodních odstínů.
ŘÍČNÍ KÁMEN
je přírodní bohatství, které je extrahováno z přírodních jezer a řek.. Tento naprosto úžasný materiál může být okrasou vašeho interiéru i exteriéru. Nejmenší velikost kamínků můžeme nabídnout 2-4 mm zvanou Gravel nebo velikost 4-8 mm známou jako Pebble. V práci s tímto nádherným materiálem přistupujeme s respektem a nadšením. Snažíme se udělat maximum aby kámen dodal vašemu prostředí kouzlo a jedinečnost.
Časté dotazy
Kamenný koberec je dokonalý svou rozmanitostí v možnostech umístění jak v exteriéru, tak v interiéru. Omezení v tomto ohledu neexistuje a může být opravdu kdekoliv, např. okolo bazénu, na příjezdových cestách, na chodnících v zahradě nebo přímo ve Vašem domě.
Na venkovních plochách se o kamenný koberec v podstatě starat vůbec nemusíte. Pokud by bylo nutné odstranit větší nečistoty, stačí opláchnout vodou nebo použít tlakový čistič. Ve vnitřních prostorách koberec udržujete běžným způsobem jako jste zvyklí se starat třeba o dlažbu nebo plovoucí podlahu. Na pokládku koberce v interiéru používáme jinou technologii než v exteriéru a proto je celý proces přizpůsobený snadnému udržování. Můžete tedy používat běžné prostředky, na které jste zvyklí.
Velmi vysoká! Nárazy ani mráz koberci neublíží a v případě nájezdových ploch či parkovišť pokládáme koberec v silnější vrstvě.
Ano. Každý, kdo je aspoň trochu šikovný, co se mechanické práce týká zvládne položit koberec sám. S dodávkou materiálu Vám pošleme instruktážní cd, kde budete mít detailní návod jak na to.
Ano můžete, ale doporučujeme min. 2 – 3 týdny počkat než beton uzraje.
Ano. Je možné zakoupit balení po 20 nebo 25 Kg.
Po přijetí Vaší objednávky vám pošleme orientační nabídky. Po odsouhlasení námi vystavené nabídky jsme schopní pokládku zrealizovat většinou do týdne. Vše samozřejmě záleží také na počasí. V deštivých a mrazivých dnech není možné pokládku zrealizovat.
Ne. Koberec krásně přilne pouze na suchý podklad.
Doporučujeme jít na venkovní koberec s čímkoliv, co má buď plastové nebo gumové hrany. Ocelové či železné nástroje by mohly koberec poškodit. Na ometání je ideální běžné koště nebo speciální smeták s gumovými štětinami. Frézování není vhodné.
Copyright © KamennéPovrchy.cz - Kamenné povrchy nejvyšší kvality s profesionálním přístupem | Ochrana osobních údajů