Zkušenosti našich zákazníků

Rekonstrukce schodů u rodinného domu proběhla rychle a levně. Děkuji

Kamila S., Broumy

Firma dojela dle domuvy a položila nám kamenný koberec kolem celého domu (cca 50m2). Povrch slouží bez problému již několik let a proto jsme nyní nechali udělat kamenný koberec i do kuchyně. Opět velké díky za rychlou práci a bezproblémovou domluvu.

Pavel H., Turnov

Díky přehlednému webu jsme si rychle vybrali povrch kamenného koberce a nabídka po zaslání poptávky dorazila do pár hodin. To jsem ani nečekal. Následná práce proběhla běhěm pár dní.

Tomáš F., Bezděkov

Hledal jsem kvalitní a spolehlivou firmu. Tato firma mi udělala nabídku, dojeli dle domluvy a koberec položili během pár hodin. Určitě doporučuji i ostatním.

Martin K., Brno

Potřebovali jsme položit kamenný koberec k bazénu. Oslovili jsme proto několik firem, ale jedinná, která mohla situaci řešit v nějaké rozumné době byla firma pana Kaňáka. Proto jsme ji vybrali a udělali jsme dobře. Kamínky v létě pěkně hřejí a nepálí. Zároveň jsou i levnější než dlažba. Za mě určitě doporučuji.

Petr P., Liberec

Chtěl bych poděkovat této firmě. Vše proběhlo profesionálně, rychle, kvalitně a velice příjemně.

Radek S., Sedlice

Říční kamínky jsou fakt nádherné. Pokládali jsme je k bazénu a nemůžeme si je vynachválit. Pokud uvažujete o povrchu k bazénu, tak neváhejte. Jsme naprosto spokojeni jak s kamenným kobercem, tak s touto firmou.

Martin P., Kostelec

Váhali jsme nad podlahou do kuchyně. Rozhodovali jsme se mezi vinylovou podlahou a kamenným kobercem. Nakonec vyhrál kamenný koberec z důvodu praktičnosti - když vám spadne nůž, tak nemáte v podlaze hned díru. Navíc je povrch absolutně hladký a dá se krásně vytírat.

Jana P., Vlachovice

Nechali jsme položit kamínky k vjezdu do garáže. Kvůli pojezdu pro auto a potřeby silnější vrstvy vyšel povrch o něco dráž, ale vypadá nádherně a plní svůj účel.

Jana P., Olešná
Copyright © KamennéPovrchy.cz - Kamenné povrchy nejvyšší kvality s profesionálním přístupem | Ochrana osobních údajů